Zahradní nábytek

Zrušit filtr
Výrobek 1 - 16 ze 16 celkem

S novou sezónou „Jaro 2012“ za Vámi přicházíme s novou nabídkou. Jde o kvalitní zahradní nábytek, který stylově doplní vaši terasu, pergolu, či případně také zimní zahradu. Nově tak u nás najdete zahradní nábytek značek HARBO a DA'CORE.
V kategorii zahradní nábytek můžete vybírat zahradní židle, zahradní stoly, zahradní křesla a samozřejmě také kompletní sestavy. Materiálem, ze kterého je námi nabízený zahradní nábytek vyroben, je ratan. Ratanový zahraní nábytek je velice pohodlná a příjemný na posez. Myslíme na Vaše pohodlí, a proto je veškerý zahradní nábytek v naší nabídce automaticky vybaven bavlněnými polstry.
Vyberte si kvalitní zahraní nábytek, který podpoří a doplní originální styl Vaší zahrady!
 

Nevíte, jaký zahradní nábytek si vybrat? Potřebujete pomoc s výběrem? Rádi Vám poradíme s tím, který zahradní nábytek je právě pro Vás a Vaši pergolu, terasu či zahradu ta nejlepší volba.
Aktuálně u nás najdete zahradní nábytek z ratanu, nicméně pro Vás pilně připravujeme rozšíření nabídky o kovový zahradní nábytek a dřevěný zahradní nábytek a to z velice kvalitního a odolného exotického dřeva.
Kromě zahradního nábytku u nás také najdete bio krby a to jak zahradní krby, tak krby na biolíh..

Najdete nás na Facebooku

Novinky na e-mail
50.0776378 14.4396197