Zahradní plynové krby

Výrobek 1 - 3 ze 3 celkem

Plynové zahradní krby budou úžasným designovým doplňkem Vaší zahrady. Zejména plynové venkovní krby Tulp Firewall jsou opravdu originálním a zároveň funkčním kouskem, který vzbudí pozornost a dodá Vaším prostorům lesk a navodí pocit luxusu. Navrhoval ho holandský desgner Wim van Zandvoort. Tento plynový zahradní krb nenechá nikoho chladným.
Plynové zahradní krby Tulp se hodí nejen na zahradu, terasu, do pergoly nebo k bazénu, ale také nacházejí uplatnění ve venkovních prostorách v hotelech a restauracích jako estetický a luxusní doplněk.
Plynové zahradní krby fungují na propan butan, který je lehce dostupný v lahvích např. na benzínových pumpách. Stačí už pak pouze stlačit knoflík a na své terase nebo zahradě vykouzlíte útulnou atmosféru.
Nechte se unést luxusem a krásným designem a vyberte si některý z plynových zahradních krbů.

 

Nezaujali vás plynové venkovní krby Tulp? Nemáte rádi plyn? Zkuste se porozhlédnout dál, v kategorii zahradní krby, pro Vás máme také zahradní bio krby a zahradní krby na dřevo.Pokud se jen rozhlížíte, co byste si ještě pořídili za doplňky, pak doporučujeme Vaší pozornosti kategorii Doplňky pro bio krby a biolíh. Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte se na nás s důvěrou obrátit, náš tým vyškolených odborníků Vám ochotně pomůže s výběrem ať už zahradního krbu na biolíh, nebo jakéhokoliv jiného krbu či doplňku.

Najdete nás na Facebooku

Novinky na e-mail
50.0776378 14.4396197