Zahradní krby

Zrušit filtr
Výrobek 1 - 14 ze 14 celkem

Zahradní krby zpříjemní Vaše posezení na zahradě, terase nebo balkónu. Pohled na plápolající oheň, který Vám zahradní krby poskytnou, přispěje k podvečerní relaxaci po náročném dni. Na výběr pro Vás máme bohatou nabídku - designové zahradní krby na biolíh, plynové zahradní krby i zahradní krby na dřevo. Zahradní bio krby tvoř luxusní estetický doplněk na terasách, balkónech, zahradách nebo například u bazénů. Také můžete zahradní krby najít u vchodů do restaurací nebo barů.
Zahradní bio krby Decoflame a Brasa hoří na biolíh, holandské zahradní krby Tulp fungují buď na propanbutan nebo na dřevo. Krby na biolíh můžete samozřejmě díky jejich provozu bez tvorby zplodin nebo sazí používat i v interiéru.
Dopřejte si večerní romantické posezení u ohně. Zahradní krby jsou zárukou příjemného posezení.

 

Zahradní krby - design a využití

Všechny zahradní krby mají jedinečný moderní design a jsou velmi jednoduše použitelné a snadno se obsluhují. Ať už se jedná o zahradní bio krby, zahradní plynové krby nebo zahradní krby na dřevo, všechny krby jsou v prvotřídní kvalitě a vyznačují se špičkovým designem.
Zahradní krby najdou uplatnění nejen na zahradě, ale i na balkóně nebo u bazénu. Jako dekorační prvky jsou zejména zahradní bio krby využívány i luxusními restauracemi a hotely v halách a recepcích.
Pokud byste si nevěděli rady s výběrem nebo se neorientovali v sortimentu zahradních krbů, neváhejte nás kontaktovat nebo navštívit náš showroom, kde vám specialisté podrobně vše vysvětlí.

Najdete nás na Facebooku

Novinky na e-mail
50.0776378 14.4396197