Chybí Vám doma útulné posezení u krbu, ale máte respekt z ohně? Pak jsou u elektrické krby. Například osvědčené a kvalitní elektrické krby Tulp, u kterých stěží poznáte, že jejich plamen není skutečný. Krby Tulp jsou absolutní špičkou mezi elektrickými krby. Jedná se o atraktivní a originální elektrické krby, které je velmi jednoduché pověsit na zeď nebo volně postavit do prostoru.
Elektrické krby Tulp používají nejmodernější technologie k tomu, aby vytvořily co nejrealističtější plamen. Posaďte se pohodlně s přáteli ke krbu Tulp, zapněte ho dálkovým ovládáním a nastavte intenzitu plamene. Je-li Vám zima, pak můžete použít elektrické krby také jako topidla a to o výkonu až 1000 wattů.

 

Elektrické krby - ucelená modelová řada

Ucelená modelová řada elektrických krbů Tulp uspokojí Vaše individuální požadavky na umístění, velikost, vzhled a povrchovou úpravu. Všechny elektrické krby Tulp samozřejmě splňují CE certifikaci, která potvrzuje bezpečnost výrobku pro Českou republiku.

Můžete si vybrat nástěnné elektrické krby, které jednoduše zavěsíte na jakýkoliv typ zdi. Nebo můžete zvolit volně stojící elektrické krby, s kterými můžete manipulovat dle Vaší fantazie. Jediné, co budete potřebovat, je dostupnost elektrické zásuvky.

Další možností jsou elektrické krby vestavné. Jedná se o naprosto jedinečnou a novou řadu elektrických krbů, které v sobě kombinují nejmodernější technologie, styl a funkčnost. S hloubkou pouhých 21 cm je jakákoliv vestavba opravdu snadná.

Najdete nás na Facebooku

Novinky na e-mail
50.0776378 14.4396197