Volně stojící krby

Zrušit filtr
Výrobek 1 - 20 ze 25 celkem

Volně stojící krby na biolíh můžete používat jak v interiéru, tak i na Vaší terase, balkonu nebo zahradě. Tyto unikátní designové kusy značek Decoflame, Vauni, Tulp a Brasa jsou vysoce funkční bio krby bez komínu. Volně stojící bio krby můžete jednoduše umístit do jakéhokoliv prostoru. Do místa dle Vaší fantazie, dle Vašich potřeb, klidně i do středu místnosti.
Této možnosti využili i designéři z pořadu Jak se staví sen a použili do interiéru volně stojící bio krb Brasa Murano. Volně stojící bio krby budou ozdobou a nosným prvkem i Vašeho interiéru. Navíc umožňují pružně měnit ráz a vzhled Vašeho domova podle toho, kam právě volně stojící bio krb umístíte.

 

Nejsou volně stojící bio krby to pravé pro vás? Nebo si jen nevíte rady s výběrem? Neváhejte nás kontaktovat, ochotně a odborně Vám s výběrem stolního bio krbu poradíme. Pokud Vás volně stojící bio krby nezaujaly, zkuste se podívat také do dalších kategorií, např. nástěnné bio krby, volně stojící bio krby, vestavné bio krby nebo bio krby zavěšené v prostoru.

Standardem, jako u všech námi exkluzivně dovážených krbů bez komínu, je stoprocentní kvalita, originální design a také jejich variabilita. U volně stojících krbů na biolíh zažijete jedinečný pocit z mohutného plamene a z příjemného tepla ohně, kdekoliv ve Vašem domově. U opravdu velkých typů najdete skrytá kolečka pro pohodlnou manipulaci.

Novinkou tohoto roku jsou stolní bio krby Brasa, které mají například unikátní keramické tělo s možností různých barevných variant. Moderní design ze stolních biokrbů dělá vhodný doplněk Vašeho bytu – sami si rozhodněte, kde živý oheň chcete mít. Jestli v nepoužívaném krbu, jako stolní dekoraci nebo pro relaxaci v koupelně. A nebo na Vašm balkónu, terase nebo u bazénu. Navíc se nám podařilo jako nejvýznamnějšímu prodejci biokrbů v ČR dojednat s americkým výrobcem velmi výhodné cenové podmínky. Dopřejte si kvalitní krásný biokrb i Vy!

Najdete nás na Facebooku

Novinky na e-mail
50.0776378 14.4396197