Vestavné krby a hořáky

Zrušit filtr
Výrobek 1 - 14 ze 14 celkem

Vestavné bio krby bez kouře Decoflame ® se stanou hlavní součástí Vašeho interiéru. Vás a Vaše hosty zaujme jejich čistý dánský design, propracovanost a na první pohled viditelná kvalita. I tyto krby na bioetanol fungují zcela bez komínu, dodají Vašemu domovu moderní, luxusní tvář a zároveň hřejivou atmosféru díky živému plameni. 

Novinkou jsou hořáky od amerického výrobce Brasa. Hořáky Brasa Vám umožní postavit si bio krb kdekoli ve Vašem bytě. Vzhled místa, ve kterém je hořák umístěn a použité materiály jsou omezeny pouze Vaší fantazií. Konečně si můžete dopřát živý oheň doslova všude, kde si budete přát.
 

Vestavné krby Decoflame ® můžete vbudovat do každé nehořlavé stěny, včetně sádrokartonové. Často využívanou možností je vestavba do příčky. Místnost tak můžete jednoduše rozdělit, ale zároveň díky tomu, že je možné krby otevřít do obou stran, ji i vizuálně spojit. Pak do každé z místnosti nebo do každé části místnosti bude vyzařovat plamen a sálat příjemné teplo.
Vestavné krby na bioetanol Decoflame ® nekladou žádné meze Vaší fantazii. Naopak, díky řešení bez komínu si můžete splnit Váš sen o skutečném krbu i tam, kde klasický krb není možné postavit.

Hořáky pro bio krby Brasa má i tento model nastavitelnou intenzitu plamene. Unikátním prvkem je možnost ve speciálně uzpůsobeném hořáku nechat rozpouštět originální vůně, které provoní Váš interiér.

 

Najdete nás na Facebooku

Novinky na e-mail
50.0776378 14.4396197