Stolní krby

Zrušit filtr
Výrobek 1 - 14 ze 14 celkem

Zařadili jsme novou kategorii - stolní bio krby, které svými rozměry splňují požadavek na postavení v interiéru téměř kdekoliv. Stolní bio krby mají unikátní keramické tělo s možností různých barevných variant. Moderní design, kterým se stolní bio krby vyznačují, z nich dělá vhodný a originální doplněk Vašeho bytu či domu. Navíc za skvělou cenu, podívejte se například na stolní bio krb Planika MiniStolní bio krby můžete použít třeba jako stolní dekoraci nebo jako prostředek pro relaxaci v koupelně. Vhodné jsou stolní bio krby také na balkón, terasu nebo k bazénu. Dopřejte si kvalitní a krásný stolní bio krb i Vy!

 

Nejsou stolní bio krby to pravé pro vás? Nebo si jen nevíte rady s výběrem? Neváhejte nás kontaktovat, ochotně a odborně Vám s výběrem stolního bio krbu poradíme. Pokud Vás stolní bio krby nezaujaly, zkuste se podívat také do dalších kategorií, např. nástěnné bio krby, volně stojící bio krby, vestavné bio krby nebo bio krby zavěšené v prostoru.

Standardem, jako u všech námi exkluzivně dovážených krbů bez komínu, je stoprocentní kvalita, originální design a také jejich velká variabilita. U malých stolních krbů na biolíh zažijete jedinečný pocit z přírodního plamene a z příjemného tepla ohně kdekoliv ve Vašem domově. Malá hmotnost těchto krbů usnadňuje manipulaci s nimi. Zároveň je zajímavá i jejich nízká cena.

Najdete nás na Facebooku

Novinky na e-mail
50.0776378 14.4396197