Nástěnné krby

Zrušit filtr
Výrobek 1 - 20 ze 24 celkem

Závěsné bio krby značek Decoflame, TULP a Vauni můžete jednoduše instalovat na každý typ stěny. Ať už máte postaveno z cihel, sádrokartonu, nebo bydlíte v paneláku, všude je možné nástěnné bio krby připevnit. Zavěšení nástěnného bio krbu na dřevěné stěny, prosíme, konzultujte nejdříve s našimi specialisty.
Kvalitní nástěnné bio krby díky své výhřevnosti efektivně doplní Vaše současné vytápění. Právě nástěnné bio krby od špičkových výrobců, jako jsou Decoflame, Vauni nebo TULP mají konstrukci hořáku, která kombinuje krásný žlutý plamen s ekonomickým provozem. Takové nástěnné bio krby neslouží pouze jako designový doplněk, ale také jako přídavný zdroj tepla. Teplo navíc můžete regulovat díky hořákům s regulací. Díky tomu můžete závěsné bio krby používat i v horkém létě.

Nejsou nástěnné bio krby to pravé pro vás? Nebo si jen nevíte rady s výběrem? Neváhejte nás kontaktovat, ochotně a odborně Vám s výběrem stolního bio krbu poradíme. Pokud Vás nástěné bio krby nezaujaly, zkuste se podívat také do dalších kategorií, např. nástěnné bio krby, volně stojící bio krby, vestavné bio krby nebo bio krby zavěšené v prostoru.

 

Standardem, jako u všech námi exkluzivně dovážených krbů bez komínu, je stoprocentní kvalita, originální design a také jejich velká variabilita. U malých stolních krbů na biolíh zažijete jedinečný pocit z přírodního plamene a z příjemného tepla ohně kdekoliv ve Vašem domově. Malá hmotnost těchto krbů usnadňuje manipulaci s nimi. Zároveň je zajímavá i jejich nízká cena.

Můžete si dopřát do Vašeho interiéru skutečný krb s opravdovým plamenem, ale bez zápachu, bez kouře a hlavně bez komínu.

Tyto luxusní krby na sebe strhují pozornost v každém moderním domě, bytě, ale i v kancelářských prostorách a restauracích. Vyznačují se moderním dánským designem a snadnou obsluhou. Díky široké produktové řadě můžete zvolit typ krbu, jeho velikost a barvu přesně tak, aby ideálně zapadl do Vašeho interiéru.
Plamen můžete u většiny typů jednoduše regulovat, záleží jen na Vás, jak velký plamen a jakou výhřevnost krbu zvolíte.

Najdete nás na Facebooku

Novinky na e-mail
50.0776378 14.4396197