Krby zavěšené v prostoru

Zrušit filtr
Výrobek 1 - 1 ze 1 celkem

Dánský specialista na bio krby Decoflame opět dokázal, že stále určuje směr jejich vývoje. Tento podzim vyvinul absolutní novinku - designový skvost mezi bio krby. Bio krb, který můžete zavěsit na strop kamkoliv do prostoru. Nemusíte už hledat místo na stěně pro nástěnný bio krb, hledat místo na podlaze nebo na stole či komodě pro stolní bio krb.
Geniální myšlenka zavěsit bio krby na strop totiž dala v Decoflame vzniknout designovému kousku – bio krbu Decoflame Ellippse. Nechte se unést originalitou designu a zkuste se porozhlédnout, kam by se dal tento designový prvek zavěsit právě u vás doma.

 

Biokrb Decoflame můžete nyní volně zavěsit na strop, kamkoliv jen chcete. Už vás nebudou omezovat stěny, pověste si bio krb třeba doprostřed obývacího pokoje. Díky možnosti biokrb otáčet až o 360° můžete váš nový krb vždy nastavit tak, jak jen chcete.
I plamen můžete jednoduše regulovat, záleží jen na vás, jak velký plamen a jakou výhřevnost krbu zvolíte.

Není tento designový skvost to pravé pro vás? Nebo máte nějaké doplňující dotazy? Neváhejte nás kontaktovat, Ochotně a odborně Vám odpovíme na otázky týkající se bio krbu Decoflame Ellipse.

Pokud Vás bio krb závěsný na strop nezaujal, zkuste se podívat také do dalších kategorií, např. nástěnné bio krby, volně stojící bio krby, vestavné bio krby nebo bio krby zavěšené v prostoru.

Standardem, jako u všech námi exkluzivně dovážených krbů bez komínu, je stoprocentní kvalita, originální design a také jejich velká variabilita. U malých stolních krbů na biolíh zažijete jedinečný pocit z přírodního plamene a z příjemného tepla ohně kdekoliv ve Vašem domově. Malá hmotnost těchto krbů usnadňuje manipulaci s nimi. Zároveň je zajímavá i jejich nízká cena.

Najdete nás na Facebooku

Novinky na e-mail
50.0776378 14.4396197